• Greenpower

• ?: "A čo vy v tej škole robíte?"

. :"Skladáme si autíčka."

Ak by vám nestačila táto odpoveď, tak na vysvetlenie dodávame, že už niekoľko rokov máme do vyučovania rôznou formou zaradené STEM učenie. Podporujeme technické zručnosti detí, lebo dnes už nie je bežné, že sa deti dostanú k náradiu alebo k technike ako kedysi. A tak si naše deti najprv poskladajú malé autíčko na baterky a potom sa pustia do skladania skutočného auta na elektrickú batériu, navrhujú a tvoria jeho dizajn a potom na ňom  súťažia na pretekárskej dráhe. Vytváranie funkčných modelov čohokoľvek je pre deti povzbudením, že dokážu robiť "veľké veci".

čítaj viac

• BIG FOOT - detská animácia

• Ak začujete volanie o pomoc a budete mať obavy zasiahnuť, lebo sa necítite byť superčlovekom, tak tu je návod ako ofintiť aj obra.